Grafika/brand
Grafika

Najít dobrého a spolehlivého grafika je vždy potíž. V nás takového partnera najdete. Umíme pro vás připravit grafiku pro tisk i online (letáky, bannery), ale i složitější tiskoviny (brožury, tisky ve různých tvarech). Zároveň umíme velkoformátové grafiky jako billboardy nebo polepy aut. Do grafik vám naši kreativci budou umět navrhnout i texty a slogany. A když budete chtít, zajistíme i tisky.

orientační cena: 800 Kč/hodina

Logo design

Logo, logotyp a logo manuál vás vizuálně definuje v tom, kdo jste a co děláte a zároveň vás odlišuje od konkurence. Je to jeden z klíčových prvků marketingu vaší firmy nebo organizace. Nejdříve se seznámíme s vaší firmou i vaším core businessem. Pochopíme, kdo jste. Pak navrhneme grafické koncepty a ten, který si vyberete, zpracujeme a společně ho dotáhneme k dokonalosti. Výstupem je logo a logotyp (logo spojené s názvem vaší firmy) ve všech podstatných formátech a také logomanuál, jak máte logo používat.

orientační cena: 15.000 Kč/jednorázově

Corporate Identity

Firemní identita není je logo. Je to hlavně emoce složená s drobných elementů. A při každém z nich musí na klienta, partnera, zákazníka tato emoce skrz esenci z vizuálních prvků vyvěrající působit. Při osobní schůzce u vás pochopíme, kdo jste a co děláte. Na čem vám záleží a jaká je vaše filosofie. Pak budueme brainstormovat, tvořit, malovat a vymýšlet, až dojdeme k prvnímu konceptu. Ten vám představíme, vy nám ho možná rozbouráte, možná upravíme a my pracujeme dál. Ve finále vám odevzdáme grafický manuál, ve kterém bude vše od loga, přes logotyp, barevnost, fonty, až po návrhy jednotlivých prvků jako je leták, roll up, vizitka, e-mail podpis, dárkové předměty, billboard, polep na auto– vše, co si budete přát.

orientační cena: 50.000 Kč/jednorázově

Karikatura, Ilustrarace, vtip

Spolupracujeme se špičkami v oboru. Aby ale kreslíři, karikaturisté a ilustrátoři věděli, co mají udělat, potřebují zadání. A od toho jsme tady my. To zadání jim společně s vámi vytvoříme a kresbu dotáhneme do vyladěného detailu. Vznikne tak originál, který bude jen váš a bude zcela nezaměnitelný s čímkoliv jiným.

orientační cena: 10.000 Kč/jednorázově