Public relations
Mediální analýza

Podíváme se na to, jak, kde, kdy, kdo a proč se o vás píše a mluví v médiích. Monitoring umíme až 10 let zpětně. Zároveň vám analýza poskytne srovnání s konkurencí. Dokument, který vám na osobní schůzce odprezentujeme, obsahuje mimo výčtu a přesného znění výstupů včetně PDF formátu také přehledné grafy a tabulky. Součástí bude i naše stručné doporučení, jakým způsobem prezentaci v médiích zlepšit.  

orientační cena: 15.000 Kč/jednorázově

Komunikační strategie

Komunikační strategie vám určí, jaký směrem se máte rozběhnout, abyste se neztratili v mediálním bludišti a pomůže vám zlepšit váš mediální obraz. Pomůžeme vám najít konkrétní témata, napíšeme ukázky, jakým způsobem je zpracovat, vypracujeme seznam kanálů, kudy a kdy je distribuovat a připravíme vám plán PR komunikace i cíle, kterých je reálné dosáhnout. Strategii Vám odprezentujeme na osobní schůzce.

orientační cena: 30.000 Kč/jednorázově, v ceně je i mediální analýza za 15.000 Kč

Monitoring médií

Bez pravidelného monitoringu médií nemáte šanci zjistit, co se o vás a vaší konkurenci píše. Každý měsíc pro vás připravíme dokument s jednoduchými statistikami a přesným zněním výstupů včetně PDF formátu. Monitoring lze doplnit o sledování konkurence a lze ho zasílat denně.

orientační cena: 3.500 Kč/měsíčně

PR v médiích

S našimi zkušenostmi a kontakty budete v printu, on-line, TV i rozhlasu opravdu vidět a slyšet. Součástí služby je mediální analýza, komunikační strategie a monitoring médií s reportem našich aktivit. Aktivně připravíme atraktivní PR plán, budeme vyhledávat témata, využijeme našeho schopnosti paralelní a datové žurnalistiky, budeme psát články i tiskové zprávy a umísťovat je v médiích, budeme v pravidelném kontaktu s novináři. Dostanete zkrátka kompletní PR servis.

orientační cena: 35.000 Kč/měsíčně

Krizová komunikace

Krizová komunikace je speciální disciplína, která se řídí jinými pravidly než všechno ostatní. Většinou bývá velmi intenzivní, ale také většinou trvá kratší dobu. Je nutné jednat rychle. Na začátku je nutné rychle situaci zmonitorovat, zanalyzovat a určit strategii, postupy a kompetence. Víme, jak minimalizovat škody, víme, kdy a co komunikovat, víme, kde a jaké informace hledat. A fungujeme také jako vizuální štít.

orientační cena: 45.000 Kč/měsíčně

PR events

Zorganizovat snídani s novináři, tiskovou konference, brífing, press trip nebo jinou akci pro novináře nebo influencery tak, abyste měli slušnou účast, je v dnešní době rychlých a většinou on-line informací, náročná disciplína. Připravíme vám pozvánku, její umístění do ČTK a rozešleme ji všem relevantním novinářům. Zároveň připravíme scénář eventu a napíšeme vám nebo pomůžeme napsat tiskovou zprávu a připravit ostatní tiskové podklady. Vybrané novináře v rámci tzv. follow up také telefonicky nebo osobně oslovíme. Na místě akce se pak o zúčastněné organizačně postaráme a dodáme moderátora. Součástí služby může být i zajištění prostor, cattering nebo doprava novinářů.

orientační cena: 40.000 Kč/jednorázově

Ambasador PR - influenceři, celebrity, autority

Pokud někdo známý propaguje vaši značku, je to vždy dobře. Zároveň je ale obtížné tu správnou osobou s dostatečným počtem fanoušků nebo autoritu v oboru najít a také s ní dohodnout férovou cenu. Ve sféře influencerů a celebrit se vyznáme a s oslovováním autorit v oboru máme zkušenosti. Toho správného ambasadora pro vás vybereme, dohodneme spravedlivou odměnu a připravíme plán, jak pro vás bude pracovat a v jaké podobě, frekvenci a obsahu bude plnit své závazky. Spolupracujeme s těmi nejlepšími a pouze na základě jasně definovaných podmínek.

orientační cena: 15.000 Kč/jednorázově

Inzerce

Inzerce v tisku, on-line, v TV i rozhlasu je dobrý doplněk kvalitního PR. Funguje také jako jeho vhodný akcelerátor. Připravíme pro vás vhodný inzertní plán s důrazem na výběr médií, formátu i obsahu a fér cenu, který vám přinese skutečný efekt. Inzerci pro vás textově i graficky zpracujeme a umístíme v médiích. Zajistíme také veškerou komunikaci se zástupci vybraných médií a dohlédneme na to, že inzerce proběhne tak, jak bylo dohodnuto a vše zakončíme inzertním reportem.

orientační cena: 20.000 Kč/jednorázově