Sociální sítě
Analýza sociálních sítí

Analýza vašich profilů na sociálních sítích vám dá ucelený obraz o tom, jak si na „sockách“ vedete. Získáte informace o tom, kdo a jak o vás mluví. Zároveň v dokumentu, který vám osobně odprezentujeme dostanete přehledné grafy, tabulky a také odborné komentáře.

orientační cena: 20.000 Kč/jednorázově

Strategie komunikace na sítích

Komunikační strategie vám zlepší, sjednotí a zjednoduší vaši práci se sociálními sítěmi. Hlavně vám ale zlepší vaše výsledky. Součástí služby je úvodní monitoring aktivity na sociálních sítích a analýza vaši profilů. Ve výstupním dokumentu bude také obsahový plán s doporučenými tématy i způsobem, jak je komunikovat a stanovení snadno měřitelných cílů. Strategii Vám odprezentujeme na osobní schůzce.

orientační cena: 30.000 Kč/jednorázově

Správa sociálních sítí

Správa sociálních sítí v sobě zahrnuje analýzu i strategii. Prostě jízdní řád. Podle něho pak pro vás připravujeme příspěvky na sociální sítě včetně textu a vizuálu, publikujeme je, optimalizujeme celý proces a na starost máme i reakce v komentářích. Průběžně zároveň aktualizujeme nastavení vašich profilů. A co je nejdůležitější, zodpovídáme za dosažení předem definovaných cílů.

orientační cena: 20.000 Kč/měsíčně

Reklama na sociálních sítích

Reklama na sociálních sítí je vhodným doplňkem kreativním virálu. Na základě přesného zacílení pro vás reklamu včetně textů a vizuálu zpracujeme, následně reklamu nasadíme a postaráme se i o její optimalizaci i reporting výsledků.

orientační cena: 20.000 Kč/jednorázově