Video
Videoreportáž

V TV strávila řada z nás podstatnou část svého života. Reportáže umíme skvěle. Napíšeme scénář, natočíme záběry i rozhovory, reportáž namluvíme a zajistíme kompletní postprodukci včetně 2D grafiky a jednoduchých animací. Disponujeme veškerou potřebnou technikou od kamer, zrcadlovek, go-pro, stabilizátorů, steadicamů, čtecího zařízení, zvukového i světelného parku a kvalitními střižnami.

orientační cena: 10.000 Kč/jednorázově

Image videospot

Představit obrazově firmu a vyvolat pozitivní emoci a možná i výtvarný zážitek. To je cíl image spotu. Potřebuje velmi kvalitní scénář doplněný o storyboardy, precizní plánování, výtvarný cit, odpovídající světelnou tonalitu, pozitivní atmosféru, slow motion, skvěle vybranou hudbu a citlivě provedený dynamický střih s použitím color gradingu. Přesně tohle děláme a točíme výhradně na zrcadlovky.

orientační cena: 35.000 Kč/jednorázově

Produktový videospot

Potřebujete představit svůj produkt. Fotka a video prodává. A prodávají také reference. Připravíme scénář, který bude obsahovat detailní popis záběrů obrazově popisujících váš produkt a natočíme rozhovory se spokojenými zákazníky. Všemu dáme jednotnou grafiku, případně animaci, můžeme klíčovat i potápět se s kamerou pod vodu nebo točit ze vzduchu. Jsme připraveni.

orientační cena: 35.000 Kč/jednorázově

Časosběr

Dost často se vaše projekty vyvíjejí v čase. A když umíte čas zastavit nebo zrychlit, vysvětlíte během pár sekund vše podstatné. K časosběru používáme Panasonic GX8 nebo GO-PRO Hero 7 black a můžeme snímat hodinu nebo třeba rok. K časosběru vám připravíme scénář, nainstalujeme techniku, realizujeme záběry i v postprodukci upravíme. Můžeme doplnit hudbou, komentářem, grafikou nebo vším dohromady.

orientační cena: 30.0000 Kč/jednorázově

Přímý přenos na sociální sítě

Potřebujete live vysílat cokoliv. Firemní prezentaci, tiskovou konferenci, školení? Cokoliv? Pak je tu možnost živě streamovat na facebook, youtube nebo další sociální sítě. Chceteli, aby to bylo dobře vidět i slyšet, potřebujete profesionály. Připravíme vám koncept živé streamu vaší akce, dodáme potřebnou obrazovou i zvukovou techniku, pošleme kameramana a když bude potřeba i redaktora a a živě třeba na vašem facebooku odbavíme přenos, kde budou podstatné věci vidět i slyšet.

orientační cena: 15.000 Kč/jednorázově

Instruktážní video

Instruktážní videa jsou výrazně prozákaznicky orientovaná. Většinou učí vaše zákazníky ovládat váš produkt, edukují, jak se chovat v nebezpečném prostoru nebo jak reagovat v určitých situacích. Instruktážní video může obsahovat i hrané scénky. Nastudujeme problematiku, připravíme scénář s rozpisem jednotlivých záběrů a textem dabingu případně textem replik pro figuranty/herce, připravíme lokaci, všechno natočíme a ozvučíme a následně postříháme tak, aby váš klient pochopil vše na první dobrou.

orientační cena: 25.000 Kč/jednorázově

Firemní film

Film o vaší firmě kombinuje nástroje image a produktového videa. Je to jakýsi průvodce vaší firmou, který má své kapitoly, ale zároveň svou jedinečnou pozitivní atmosféru a vy sami ho v rozhovorech s autory doplňujete komentářem. Natočeny jsou všechny podstatné procesy ve firmy od myšlenky, přes výrobu/realizaci/montáž/stavbu až po výsledný efekt. Po nastudování problematiky, výběru lokalit, natáčecí technologie a formy připravíme podrobný scénář. Po produkční a logistické přípravě pak většinou ve vícečlenném štábu realizujeme natáčení. Dbáme na informační hodnotu i výsledný dojem. Při postprodukci se s Vámi hodně radíme, protože chceme, aby film o tom, co budujete mnoho let, zobrazoval přesně to, co chcete.

orientační cena: 50.000 Kč/jednorázově

Animované video

Videoanimace je stále populárnější disciplína. Animovat lze všechno a mnoha způsoby: whiteboard, kreslené video, reálné video doplněné v postprodukci o grafiku, bumper video…způsobů je mnoho. A využití ještě víc: explainer video, produktové video, image video, výukové video, BOZP video, instruktážní video a spousty dalších. Celý proces vykopneme společnou schůzkou, kde si definujeme, co je cílem videa, kdo je v publiku, jaká je filosofie a jaký grafický manuál vaší společnosti. Pak napíšeme scénář, vybereme styl animace, připravíme storyboard, vybereme a namluvíme voice over, najdeme vhodnou muziku a v postprodukci vše smícháme. Kvalitní animované video máte do pár týdnů.

orientační cena: 50.000 Kč/jednorázově

Sounddesign

Jsme experti na zvuk. Především proto, že jeden z našich kreativců je výborný muzikant a zvuk, muziku, hudební a zvukové efekty má prostě v krvi. Pořídili jsme mu potřebnou techniku a on míchá, zkouší, ladí a experimentuje až do chvíle, když není spokojen. Tímto způsobem vyrábíme zvukové podkresy, mícháme hudbu i zvukové efekty, vytváříme zvukové kompozice nebo třeba zvuková loga. Ale umíme i obyčejně vyčistit zvuk.

orientační cena: 800 Kč/hodina

Dabing

Videa nebo audia potřebují profesionální školený hlas. Spolupracujeme se špičkovými dabéry z řad herců a TV reportérů. Na základě vašich požadavků (mužský/ženský/herec/reportér) a obsah textu vybereme vhodného kandidáta, pošleme vám ukázku jeho hlasu a pak v profesionálním studiu zvuk namluvíme a postprodukčně upravíme. Hlas vám může propůjčit stovky rodilých mluvčích z desítek zemí světa.

orientační cena: 6.000 Kč/jednorázově

Postprodukce zvuku

Může se stát, že nějaký zvuku už máte a potřebujete ho upravit, dodat muziku, sestříhat nebo použít zvukové efekty. Prostě se zvukem pracovat. I tohle umíme. Na základě vašeho briefu upravíme vaši zvukovou stopu tak, jak potřebujete a vyexportujeme ji v potřebných formátech.

orientační cena: 800 Kč/hodina