Web
Web z šablony

Na jednoduché a krátkodobé projekty s nízkým rozpočtem můžete použít web/microsite připravenou ze služby webnode nebo wix. Na těchto platformách jsme jako doma. Vybereme pro vás tu nejvhodnější šablonu a když žádnou nenajdeme, sami tuto šablonu sestavíme. Šablonu pak upravíme podle vašich potřeb, respektive podle našeho návrh struktury. Následně nasadíme na šablonu vaše logo, fotografie a napíšeme texty. Zároveň se postaráme o, aby web/microsite běžel na vaší doméně.

orientační cena: 20.000 Kč/jednorázově

Microsite

Microsite je ideální platforma k představení vašeho produktu, unikátní služby nebo projektu. Nejdříve situaci analyzujeme, definujeme cílovou skupinu, zkoumáme konkurenci. Na základě této analýzy připravujeme strukturu microsite (tzv. wireframe nebo dráťák) s návrhem UX, grafiky a textů. Pak teprve se naši partneři pustí do programování. Ve finále získáte parádní nástroj, který je srozumitelný a vizuálně atraktivní bez náročných funkcionalit. V průběhu celého procesu komunikujete pouze s námi, komunikaci s grafiky a programátory zajistíme my.

orientační cena: 45.000 Kč/jednorázově

Firemní web

Bez kvalitního a trendy webu nemůže fungovat prakticky žádná firma ani instituce. Po vstupní analýze vaší firmy, potřeb a také nutných nároků na funkcionalitu webu vytvoříme připravíme strukturu webu. Proti microsite je zásadní rozdíl ve funkcionalitě, která u firemního webu bývá mnohem náročnější než u prezentační microsite. Poté, co si schválíte strukturu webu a co všechno mají funkce umět, vytvoříme návrh UX, grafiky a textů. Následně se teprve začne programovat a na betaverzi testovat. Teprve po schválení finální podoby a úspěšném otestování všech funkcí je web připraven ke spuštění do ostrého provozu.

orientační cena: 100.000 Kč/jednorázově

Správa webu

Váš web musí být aktuální se spoustou fotek, novinek, zpráv pro média, nových produktů. Nemusí to být tak rychlé, jako u sociálních sítí, ale zase to musí být v mnohem lepší kvalitě. Textace a plnění webu veškerým obsahem je časově i produkčně náročná činnost. O servis související s obsahem webu a o jeho plnění se proaktivně postaráme a vy nikdy nebudete mít web zastaralý a nebudou vám tam chybět podstatné informace.

orientační cena: 10.000 Kč/měsíčně

SEO

Zajistíme vám základní SEO analýzu, která řekne, na jakých pozicích jste ve vyhledávačích. Připravíme také analytický materiál, který popíše technický, odkazovací a obsahový profil vašich stránek. Dokument, který dostanete přehledně popíše stávající stav a jasně doporučí kroky, které musíte udělat, abyste byli ve vyhledávačích (Seznam a Google) na lepších pozicích.

orientační cena: 20.000 Kč/jednorázově