Marketing

Slovo reklama nevystihuje to, co marketing doopravdy je.

Marketing je cesta jak uspokojit zákazníka, jak mu prodáte to, co právě potřebuje. Proto v marketingu sledujeme vývoj okolního prostředí firmy (ekonomické, politické, demografické, sociální, kulturní a technologické faktory). Sledujeme účastníky daného trhu (konkurence, dodavatele, odběratele, veřejnost) a míru jejich vlivu na naše podnikání. A určitě neopomeneme vnitřní možnosti firmy (technické, personální, finanční a další). A samozřejmě to nejdůležitější nakonec a to je pochopení potřeb zákazníka. Naše pochopení totiž Vaše společnost už má!

Marketingová strategie
Jak chcete dosáhnout úspěchu?

Reklama a propagace musí podporovat vaše prodejní cíle. Jelikož se právě reklamou snažíte upoutat pozornost vašich zákazníků a vzbudit v nich touhu a chtění si váš produkt nebo službu koupit, musí být právě aktivity v propagaci a reklamě úzce propojeny s tím, čeho chcete dosáhnout v prodeji. Důležitá je také otázka “jakým způsobem chcete Vašich cílů dosáhnout? “. Pomůže Vám  v tom naše reklamní agentura.

Marketingový výzkum / plán
Pochopte trh a budete veselejší a hlavně bohatší

Marketingový výzkum na míru pro Vás!

Marketingový průzkum je systematické shromažďování a vyhodnocování informací, které vedou k pochopení požadavků trhu. Najdeme Vám odpovědi na otázky týkající se nákupního chování zákazníků, kvality distribuce výrobků, účinnosti reklamy, vnitro a vně podnikové činnosti, cen a dalších prvků systému marketingového řízení. (Hradec Králové, Pardubice, celé Východní čechy).

 

Internetový marketing
Od fenoménu k běžné nutnosti

Internetový marketing vám pomůže efektivně oslovit vaše zákazníky a podpořit prodej produktů a služeb. Internetový marketing je dnes jedna z nejefektivnějších forem, jak prezentovat vlastní firmu. Nabízí se spousta možností, jak o sobě dát vědět. Nejsme ani nevypadáme jako ajťáci, ale v počítači na Internetu se vyznáme dokonale! Tuhle sféru milujeme!

Events
 Jsme lepší než Velký Gatsby!

Firemní akce na míru.

Poskytujeme komplexní řešení malých i velkých firemních akcí pro obchodní partnery, spotřebitele i veřejnost. Od kreativního konceptu a tvorby programu po precizní technické a produkční zajištění. Zážitky i emoce. Přesvědčíme Vás. Firemní akce děláme na lusknutí prstu!

Partnership
Dva jsou vždy lepší než jeden

Znáte ty situace, kdy se potkáváte s různými lidmi, názory a situacemi, a říkáte si, jak některé věci do sebe kolikrát zapadají, jak se propojují do sebe, aniž by člověk kolikrát hledal více synergických situací či prostředků? Ti, kdo tuto věc znají z praxe, sami potvrdí, že když se toto daří, je vše mnohem efektivnější, levnější a radostnější. Poraďte se s námi, protože jsme nejlepší dohazovači na světe.

Mystery shopping
Tajemství Vám prozradíme, ale drbny nejsme

Mystery shopping Vám umožní získat přesné informace o tom, jak Vaši prodejci komunikují a chovají se k zákazníkům. Umíme čarovat a díky tomu Vám náš team zajistí objektivní, přesné, včasné a vypovídající informace o interakci Vašich prodejců s Vašimi zákazníky. Získáte hodnotná fakta, na jejichž základě můžete strategicky rozhodovat.