on-line

Atraktivita a efektivnost

Kdo není on-line, jakoby nežil. A MY rozhodně žijeme! Zisk, noví klienti a dobrá pověst, to jsou důležité cíle on-line marketingu. Naplňte je díky našim strategiím šitých na míru.

Sociální média
Jsme digitální guru.

Propagace firmy na míru!

Poskytujeme kompletní péči o Vaše digitální projekty a online kampaně. Díky naší vášni pro sociální média dokážeme přinášet vysokou přidanou hodnotu a výkon. Být kreativní znamená zejména nebýt líný a vždy znovu spolu s klientem přemýšlet o originálních řešeních a přijímat nové výzvy. Díky tomuto přístupu a účinnosti našich nápadů nás klienti stále více poptávají pro komplexní kampaně na sociálních sítích. Uff, ta upřímnost a přímost na Facebooku nás prostě baví!

Tvorba webu
Krása, jednoduchost , účinnost

Navrhujeme a tvoříme weby s cíly zvýšit váš zisk a tvořit krásu . Máme ve svém týmu uznávané specialisty na webovou použitelnost a víme, jak vystavět vaši prezentaci, aby se pro návštěvníka stala příjemným zážitkem a vedla ho ke konverzi. Myslíme ale i na váš komfort při správě webu. Máme to prostě v malíčku.

SEO
Přirozené zviditelnění

Díky správné optimalizaci vašeho webu zviditelníme váš web v přirozeném vyhledávání. Navíc zvýšíme návštěvnost stránek a jejich konverzní poměr, to znamená, že na vaše stránky cíleně přivedeme zákazníky, kteří mají zájem o vaše produkty či služby. Zní to neuvěřitelně? Vždyť my jsme neuvěřitelní a díky tomu nám věří velký počet našich klientů.

Reklamní kampaně
Inspirují nás lidé, hravé nápady a posedlost kvalitou

Vytváříme kampaně, které utvářejí dlouhodobé a vřelé vztahy mezi lidmi a značkou, kterou si vybrali. Jsme kreativní, náruživí, děláme maximum pro to, aby se našim klientům dostávalo perfektních nápadů i servisu. Kloubíme nápad s kvalitou.

Copywriting
Nekopírujeme, vymýšlíme

Věříme v sílu příběhů a myšlenek a myšlenky se stávají možnostmi, možnosti se mění na nápady. Nekonečný příběh se rozpadá na nekonečné množství příběhů s nápady, které se dostávají na stránky, které čte nekonečno očí Vašich čtenářů. To je přesně to, co chceme. Nebude nikdo, kdo o Vás nebude vědět. A to je pozitivní příběh i myšlenka. Takže pokud chcete  skvělý copywritting, vyhledejte nás! Copywritting, nejen Hradec Králové, ale celé Východní čechy!