video

Klapka poprvé!

Nabízíme profesionální výrobu Tv reklam, spotů. Kompletní multimediální prezentace. Nabízíme konzultaci komunikačních cílů. Kreativní příběh, tvorbu scénáře, návrh grafické koncepce, komplexní produkci a postprodukci, export spotu.

 

Kreativní koncept
Nápad je základ

Kreativní koncept znamená tvůrčí nápad. A ten vždy musí být na míru konkrétnímu projektu a požadavkům zadavatele. Navrhneme příběh cílený na Vaše zákazníky a odpovídající marketingové koncepci. Vymyslíme scénář, počítačové animace, video efekty. Milujeme výzvy, neotřelá řešení, nebojíme se. Máme kreativní myšlení, tvoříme a hrajeme si s obrazem, střihem i zvukem. Přemýšlíme. Plánujeme. Je to čistá fantazie, která nebere konce.

Produkce
Zařídíme vše nejen do poslední klapky

Prolínáme video, grafiku i animace. Hrajeme si se zvukem. Stříháme. Ladíme. Organizujeme. Zajišťujeme. Připravíme poutavý obsah, obchodní texty, online zábavu pro návštěvníky. Duplikujeme CD, DVD, Blu-Ray v požadovaném nákladu, potisku a obalu. Export spotu pro všechny typy médií. Celkové zpracování zakázky je pro nás priorita.

Postprodukce
Třešnička na dortu, která má předem určené místo

Zajistíme cílenou návštěvnost a snadnou vyhledatelnost Vašich prezentací. Vyhodnotíme úspěšnost uskutečněných marketingových a obchodních aktivit. Myslíme na všechno.